VÝSLEDKY - ZÁPASYRESULTS - MATCHESVÝSLEDKY - ZÁPASYWYNIKI - POJEDYNKIERGEBNISSE - WETTKÄMPFEEREDMÉNYEK - MÉRKŐZÉSEKRÉSULTATS - MATCHSRESULTADOS - COMBATESRISULTATI - INCONTRIРЕЗУЛЬТАТЫ - МАТЧИ
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ -42 kg
RUS Ivan
WAKO UKRAINE
STREMILOVSCHII Max
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
RSC
KALIMAN Rene
Kickboxing klub `Draga`
RUS Ivan
WAKO UKRAINE
KO
RUS Ivan
WAKO UKRAINE
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ -47 kg
ATJASOW Danny
Double Touch Team Dresden e.V
BUHAIEV Oleksandr
PITBULL
RSC
MAGOMADOV Adam
Double Touch Gym Dresden e.V
BARTÁK Tomáš
Leonidas Gym Muay Thai Teplice
KO
ZICH Petr
SoRu gym Chrudim
BUHAIEV Oleksandr
PITBULL
DISQ
MAGOMADOV Adam
Double Touch Gym Dresden e.V
ZICH Petr
SoRu gym Chrudim
WO
MAGOMADOV Adam
Double Touch Gym Dresden e.V
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ -52 kg
TOMÁŠ Branislav
Leonidas Gym Muay Thai Teplice
ĎURIŠ Daniel
Victory Gym Trenčín
3:0
TOMÁŠ Branislav
Leonidas Gym Muay Thai Teplice
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ -57 kg
NITECKI Patrik
Raptors TRNAVA
HRYHORIEV Yaroslav
WAKO UKRAINE
1:2
HRYHORIEV Yaroslav
WAKO UKRAINE
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ -63 kg
ŠTAJNC David
Leonidas Gym Muay Thai Teplice
MIŠALKO Marián
OFA Bratislava
RSC
PSUTY Damian
Fight Academy Stargard
MAŠEK Jan
Pankration gym z.s.
KO
WOLF Pavel
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
HUSCHENKA Nikita
Gridin gym
RSC
MICKA Erik
TKBC Praha
ARASJKEVICH Maksim
MONOLITH
3:0
BOŠNJAK Marino
Kickboxing klub `Draga`
MIŠALKO Marián
OFA Bratislava
RSC
MAŠEK Jan
Pankration gym z.s.
HUSCHENKA Nikita
Gridin gym
1:2
MICKA Erik
TKBC Praha
MIŠALKO Marián
OFA Bratislava
2:1
HUSCHENKA Nikita
Gridin gym
MICKA Erik
TKBC Praha
3:0
HUSCHENKA Nikita
Gridin gym
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ +69 kg
KNEZIC Nemanja
Topic team
DVOŘÁČEK Petr
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
RSC
DVOŘÁČEK Petr
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
K-1 ŽÁKYNĚGIRLSŽIAČKYDZIEWCZĘTAMÄDCHENLEÁNYOKFILLESNIÑASRAGAZZEДЕВОЧКИ -50 kg
WILCZEWSKA Nicole
Hunter Gym
TKACHYK Anastasiia
WAKO UKRAINE
RSC
VACKOVÁ Valentina
TOLJA GYM
TKACHYK Anastasiia
WAKO UKRAINE
RSC
VACKOVÁ Valentina
TOLJA GYM
K-1 ŽÁKYNĚGIRLSŽIAČKYDZIEWCZĘTAMÄDCHENLEÁNYOKFILLESNIÑASRAGAZZEДЕВОЧКИ -60 kg
VÁROŠOVÁ Kristína
Assassin gym Bytča
HARTANOVIČ Aleksandra
WOLFLEADER
KO
MULIARCHYK Marina
WOLFLEADER
BREZANYOVA Radoslava
Diamond gym zilina
RSC
VÁROŠOVÁ Kristína
Assassin gym Bytča
MULIARCHYK Marina
WOLFLEADER
0:3
MULIARCHYK Marina
WOLFLEADER
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -60 kg
FRANEK Ondrej
Fortis Lučenec
KUGAL Anatolyj
UDAR Fight club
RSC
TYMIŃSKI Jakub
Hunter Gym
DAŇO Douglas
rokycany
0:3
PALA Martin
Berka Fight centrum z.s.
FRANEK Ondrej
Fortis Lučenec
RSC
DAŇO Douglas
rokycany
PALA Martin
Berka Fight centrum z.s.
1:2
PALA Martin
Berka Fight centrum z.s.
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -63,5 kg
ZINKEVYCH Artem
PITBULL
BOĎA Tomáš
X Gym Praha
RSC
SIVÁK Václav
HAMR GYM
KAMESHKA Aliaksei
DYUSSH VSU
RSC
SZÁNA Patrik
Perfect Fight Club
MILLER Jakub
Dragon Tiger Gym
KO
HARAHLIAD Hleb
MONOLITH
ZINKEVYCH Artem
PITBULL
KO
SIVÁK Václav
HAMR GYM
SZÁNA Patrik
Perfect Fight Club
3:0
ZINKEVYCH Artem
PITBULL
SIVÁK Václav
HAMR GYM
KO
SIVÁK Václav
HAMR GYM
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -67 kg
VOLODIN Yan
WAKO UKRAINE
KOVÁTS Norbert
Star Gym Kecskemét
3:0
VANKA Luboš
HAMMERS GYM z.s.
HROMNÍK Kristian
Victory Gym Trenčín
WO
VOLODIN Yan
WAKO UKRAINE
VANKA Luboš
HAMMERS GYM z.s.
0:3
VANKA Luboš
HAMMERS GYM z.s.
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -71 kg
GERA Miron
Star Gym Kecskemét
HASIUK Sviatoslav
WAKO UKRAINE
0:3
NAVRUZOV Rustam
AmurkaRUS
HASIUK Sviatoslav
WAKO UKRAINE
RSC
HASIUK Sviatoslav
WAKO UKRAINE
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -75 kg
JANDÁK Filip
Palec Gym Praha
FARKAŠ Denis
SK MUAY-THAI BRNO
0:3
DANIEL Pavol
CBŠ PERUN GYM TRNAVA
FARKAŠ Denis
SK MUAY-THAI BRNO
RSC
FARKAŠ Denis
SK MUAY-THAI BRNO
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -81 kg
ŠMUDLA Radim
Bicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou
CZYŻEWSKI Patryk
Hunter Gym
3:0
GRAUR Oskar
SK Kick Boxing Kielce SOMA-GYM
CHARVINSKI Yauheni
DYUSSH VSU
0:3
HANUŠ Josef
TKBC Praha
ŠMUDLA Radim
Bicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou
WO
LORENC Martin
SK Atom Fighters Plzeň
CHARVINSKI Yauheni
DYUSSH VSU
0:3
HANUŠ Josef
TKBC Praha
CHARVINSKI Yauheni
DYUSSH VSU
0:3
CHARVINSKI Yauheni
DYUSSH VSU
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -86 kg
KRISTEK Adam
CBŠ PERUN GYM TRNAVA
BAKEŠ Jakub
Iron Fighters kickboxing
0:3
SÁNDOR Szergej
Budapest
LASTOVCHENKO Artem
WAKO UKRAINE
0:3
BAKEŠ Jakub
Iron Fighters kickboxing
LASTOVCHENKO Artem
WAKO UKRAINE
2:1
BAKEŠ Jakub
Iron Fighters kickboxing
K-1 JUNIORKYJUNIOR WOMENJUNIORKYJUNIORKIJUNIORINNENNŐI IFJÚSÁGIJUNIORS FÉMININESJUNIOR FEMENINOJUNIORES DONNEЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ) -48 kg
JURÁŠOVÁ Bára
Macak's GYM Pardubice
PASHAEV Daniella
KG Fight club
0:3
ZECIRY Sara
Victory Novi Sad
PASHAEV Daniella
KG Fight club
3:0
ZECIRY Sara
Victory Novi Sad
K-1 JUNIORKYJUNIOR WOMENJUNIORKYJUNIORKIJUNIORINNENNŐI IFJÚSÁGIJUNIORS FÉMININESJUNIOR FEMENINOJUNIORES DONNEЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ) -52 kg
NETUŠILOVÁ Tereza
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
STANOEVA Erika
Berka Fight centrum z.s.
3:0
KRYTINÁŘOVÁ Amálie
SK MUAY-THAI BRNO
NETUŠILOVÁ Tereza
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
RSC
NETUŠILOVÁ Tereza
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
K-1 JUNIORKYJUNIOR WOMENJUNIORKYJUNIORKIJUNIORINNENNŐI IFJÚSÁGIJUNIORS FÉMININESJUNIOR FEMENINOJUNIORES DONNEЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ) -70 kg
IVANOVA Larysa
MONOLITH
LAPTUTA Zuzanna
Fight Academy Stargard
RSC
LAPTUTA Zuzanna
Fight Academy Stargard
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -60 kg
EJSMON Evgenij
WOLFLEADER
LAWRENCE Korede
Tuusulan nyrrkeilyseura TNS
0:3
AKYAR Sadi-Can
ÖBFK
BUSKO Pavlo
WAKO UKRAINE
3:0
LUTSAK Andriy
WAKO UKRAINE
REZAI Zekria
ÖBFK
0:3
VASILIOGLO Michael
Berka Fight centrum z.s.
TOMÁŠ Tadlánek
Victory Gym Trenčín
2:1
OLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
LAWRENCE Korede
Tuusulan nyrrkeilyseura TNS
3:0
AKOPOV Edvard
TOLJA GYM
AKYAR Sadi-Can
ÖBFK
KO
MUTCOLGOV Achmed
KICKBOXING FEDERATION `STAVROPOL`
REZAI Zekria
ÖBFK
3:0
SKALICKÝ Matěj
Pankration gym z.s.
VASILIOGLO Michael
Berka Fight centrum z.s.
RSC
OLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
AKYAR Sadi-Can
ÖBFK
0:3
MUTCOLGOV Achmed
KICKBOXING FEDERATION `STAVROPOL`
VASILIOGLO Michael
Berka Fight centrum z.s.
0:3
AKYAR Sadi-Can
ÖBFK
VASILIOGLO Michael
Berka Fight centrum z.s.
0:3
VASILIOGLO Michael
Berka Fight centrum z.s.
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -63,5 kg
KURUC Matúš
OFA Bratislava
KHALILI Rahmuddin
Fight Team Feldkirch
1:2
BOLAT Kochaa
Global Fight Gym
MITROVIC Slobodan
Kolubara
3:0
ZELINSKIJ Andrej
WOLFLEADER
STASHKIV Andrii
WAKO UKRAINE
2:1
ALIEV Ruslan
Global Fight Gym
YARMAK Vladyslav
WAKO UKRAINE
0:3
ZYGMUNT Mykola
SK Atom Fighters Plzeň
TKACHUK Illia
WAKO UKRAINE
KO
KRZYZANIAK Kamil
Hunter Gym
RIČ Vincent
WOLFLEADER
3:0
HOLEC Jan
X Gym Praha
KHALILI Rahmuddin
Fight Team Feldkirch
KO
HABASH Antoine
Budapest
YARMAK Vladyslav
WAKO UKRAINE
3:0
BOLAT Kochaa
Global Fight Gym
ZELINSKIJ Andrej
WOLFLEADER
RSC
TKACHUK Illia
WAKO UKRAINE
KRZYZANIAK Kamil
Hunter Gym
3:0
HOLEC Jan
X Gym Praha
BOLAT Kochaa
Global Fight Gym
2:1
HABASH Antoine
Budapest
TKACHUK Illia
WAKO UKRAINE
AB
HOLEC Jan
X Gym Praha
HABASH Antoine
Budapest
3:0
HOLEC Jan
X Gym Praha
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -67 kg
BAZIUK Bohdan
WAKO UKRAINE
PREHOFER Matthias
Fox Gym
3:0
UKRAINETS Oleksandr
WAKO UKRAINE
CARABET Valeriu
FNOK MOLDOVA
3:0
NOWAKOWSKI Pawel
Palestra Warszawa
ZIAJA Marek
SKS Arena Kladno
3:0
BOGACHEV Oleg
UDAR Fight club
BIALECKI Mateusz
Smok Toruń
2:1
POLAK Michal
Golden Dragon Gym
MKRTCHYAN Hayk
TOLJA GYM
3:0
LESÁK Luboš
Macak's GYM Pardubice
BAZIUK Bohdan
WAKO UKRAINE
0:3
KURTTILA Henri
Kickboxing Team Oulu
KOCHTA Vojtěch
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
1:2
KOPEC Daniel
Fighting club Ostrava
UKRAINETS Oleksandr
WAKO UKRAINE
0:3
SABAR Yaroslav
WAKO UKRAINE
KROFTA Jakub
Macak's GYM Pardubice
3:0
HUTA Oleh
WAKO UKRAINE
NOWAKOWSKI Pawel
Palestra Warszawa
3:0
RUSETSKYI Dmytro
WAKO UKRAINE
RUSU Victor
FNOK MOLDOVA
3:0
NUSKA Matěj
Berka Fight centrum z.s.
BOGACHEV Oleg
UDAR Fight club
1:2
POLAK Michal
Golden Dragon Gym
BAZIUK Bohdan
WAKO UKRAINE
2:1
KOCHTA Vojtěch
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
UKRAINETS Oleksandr
WAKO UKRAINE
KO
SABAR Yaroslav
WAKO UKRAINE
HUTA Oleh
WAKO UKRAINE
2:1
RUSETSKYI Dmytro
WAKO UKRAINE
BOGACHEV Oleg
UDAR Fight club
3:0
POLAK Michal
Golden Dragon Gym
UKRAINETS Oleksandr
WAKO UKRAINE
0:3
SABAR Yaroslav
WAKO UKRAINE
RUSETSKYI Dmytro
WAKO UKRAINE
3:0
UKRAINETS Oleksandr
WAKO UKRAINE
SABAR Yaroslav
WAKO UKRAINE
3:0
UKRAINETS Oleksandr
WAKO UKRAINE
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -71 kg
STELŠOVSKÝ Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
PISKORZ Damian
Hunter Gym
3:0
ANTHAMATTEN Nicolas
Team Swiss
KACZMARCZYK Lukasz
Gym Fight Wroclaw
0:3
STOMATOV Alexander
Berka Fight centrum z.s.
MARKOWSKI Maciej
Palestra Warszawa
3:0
HARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
RIZNYK Bohdan
WAKO UKRAINE
KO
LEITNER Thomas
ÖBFK
NAICHUK Vadim
WAKO UKRAINE
3:0
SEMIGLIADOV Ivan
Global Fight Gym
STELŠOVSKÝ Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
3:0
TSVIK Oleg
WAKO UKRAINE
PROKŮPEK František
Spejbl Gym Prague
AB
RADOŃ Patryk
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
GANJI Esmail
Fight Team Feldkirch
3:0
KONDRATOV Pavlo
WAKO UKRAINE
NIKOLIC Stefan
Topic team
0:3
RACZ Egon
Fighting gym Bratislava
KACZMARCZYK Lukasz
Gym Fight Wroclaw
0:3
STOMATOV Alexander
Berka Fight centrum z.s.
HARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
0:3
LEITNER Thomas
ÖBFK
SEMIGLIADOV Ivan
Global Fight Gym
0:3
TSVIK Oleg
WAKO UKRAINE
RADOŃ Patryk
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
1:2
NIKOLIC Stefan
Topic team
KACZMARCZYK Lukasz
Gym Fight Wroclaw
KO
HARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
SEMIGLIADOV Ivan
Global Fight Gym
2:1
RADOŃ Patryk
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
KACZMARCZYK Lukasz
Gym Fight Wroclaw
0:3
HARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
KACZMARCZYK Lukasz
Gym Fight Wroclaw
2:1
HARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -75 kg
PLAVEC Bernard
X Gym Praha
KOLYBENKO Valentyn
WAKO UKRAINE
0:3
HÄFELI Philipp
SwissTeam
HERCHL Adam
CBŠ PERUN GYM TRNAVA
2:1
BEDNIN Dmytro
WAKO UKRAINE
PORUBSKÝ Marek
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
KO
HENRICH Jan
MYG GYM
ROMSICS Ádám
Star Gym Kecskemét
1:2
NIAGOVSKYI Igor
UDAR Fight club
STASIACZEK-DREWICZ Mikolaj
Hunter Gym
3:0
BYBOČKIN Jurij
WOLFLEADER
SAWICKI Martin
TOLJA GYM
3:0
SMETANIN Volodymyr
WAKO UKRAINE
ŠINDELÁŘ Jan
Spejbl Gym Prague
KO
SÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
TÓTH Patrik
Fighting gym Bratislava
RSC
CIULCOV Alexandr
FNOK MOLDOVA
NIAGOVSKYI Igor
UDAR Fight club
3:0
GOČIK Miroslav
GUARD Kosice
BYBOČKIN Jurij
WOLFLEADER
0:3
KOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
SMETANIN Volodymyr
WAKO UKRAINE
2:1
KOLYBENKO Valentyn
WAKO UKRAINE
OBOZNYJ Pavel
WOLFLEADER
2:1
HÄFELI Philipp
SwissTeam
SEMBERA Manuel
Team Dimos
3:0
BEDNIN Dmytro
WAKO UKRAINE
KALETA Dominik
SK Kick Boxing Kielce SOMA-GYM
3:0
ROMSICS Ádám
Star Gym Kecskemét
TIURMENKO Vladyslav
WAKO UKRAINE
0:3
SÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
KOLYBENKO Valentyn
WAKO UKRAINE
3:0
HÄFELI Philipp
SwissTeam
BEDNIN Dmytro
WAKO UKRAINE
AB
TIURMENKO Vladyslav
WAKO UKRAINE
CIULCOV Alexandr
FNOK MOLDOVA
KO
BYBOČKIN Jurij
WOLFLEADER
KOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
2:1
SÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
BEDNIN Dmytro
WAKO UKRAINE
1:2
TIURMENKO Vladyslav
WAKO UKRAINE
BYBOČKIN Jurij
WOLFLEADER
WO
BEDNIN Dmytro
WAKO UKRAINE
BYBOČKIN Jurij
WOLFLEADER
AB
BEDNIN Dmytro
WAKO UKRAINE
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -81 kg
STOSIC Nikola
SD Kombat
OSTĘP Damian
Fight Academy Stargard
3:0
TÓTH Csaba-Benjamin
Budapest
CIKAREVIC Daniel
Team Dimos
3:0
SNYTIUK Serhii
PITBULL
DOLBIEŃ Bartosz
Palestra Warszawa
0:3
TÓTH István
Star Gym Kecskemét
WALUCH Damien
Golden Dragon Gym
RSC
FOSTENKO Vladyslav
WAKO UKRAINE
ŠACH Pavel
X Gym Praha
3:0
LYASHENKO Yanis
WAKO UKRAINE
STOSIC Nikola
SD Kombat
0:3
TÓTH Csaba-Benjamin
Budapest
ZUBCHUK Iurii
WAKO UKRAINE
KO
DOLBIEŃ Bartosz
Palestra Warszawa
BUSER Kevin
Team Swiss
KO
WALUCH Damien
Golden Dragon Gym
FOSTENKO Vladyslav
WAKO UKRAINE
0:3
STOSIC Nikola
SD Kombat
ZUBCHUK Iurii
WAKO UKRAINE
1:2
DOLBIEŃ Bartosz
Palestra Warszawa
FOSTENKO Vladyslav
WAKO UKRAINE
3:0
ZUBCHUK Iurii
WAKO UKRAINE
DOLBIEŃ Bartosz
Palestra Warszawa
3:0
ZUBCHUK Iurii
WAKO UKRAINE
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -86 kg
VAUCHOK Yauheni
Gridin gym
BÖHM Tomáš
SK MUAY-THAI BRNO
KO
STAWIARSKI Szczepan
Palestra Warszawa
VANČURA Radek
Macak's GYM Pardubice
2:1
PANIUSHCHYK Jaroslav
Berka Fight centrum z.s.
AKAEV Arsen
UDAR Fight club
WO
BRATKOWICZ Maksymilian
Gym Fight Wroclaw
VAUCHOK Yauheni
Gridin gym
1:2
STAWIARSKI Szczepan
Palestra Warszawa
PANIUSHCHYK Jaroslav
Berka Fight centrum z.s.
3:0
VAUCHOK Yauheni
Gridin gym
STAWIARSKI Szczepan
Palestra Warszawa
2:1
VAUCHOK Yauheni
Gridin gym
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -91 kg
DRAGIC Sasa
Victory Novi Sad
SHCHERBATIUK Roman
WAKO UKRAINE
2:1
IBL Jakub
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
KOECHLIN Ronni
Team Swiss
3:0
KUZNECOV Igor
WOLFLEADER
AUDY Adam
Hanuman Gym Praha
KO
GRABOWSKI Patryk
Piotrkowska Szkola Sztuk Walki Tom-Center
DRAGIC Sasa
Victory Novi Sad
KO
STRATULAT Ion
FNOK MOLDOVA
KRAFT Petr
SK Atom Fighters Plzeň
AB
WIŚNIEWSKI Adam
Fight Academy Stargard
IBL Jakub
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
KO
AUDY Adam
Hanuman Gym Praha
DRAGIC Sasa
Victory Novi Sad
3:0
KRAFT Petr
SK Atom Fighters Plzeň
IBL Jakub
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
3:0
AUDY Adam
Hanuman Gym Praha
KRAFT Petr
SK Atom Fighters Plzeň
0:3
KRAFT Petr
SK Atom Fighters Plzeň
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА +91 kg
SABACIŃSKI Andrzej
Piotrkowska Szkola Sztuk Walki Tom-Center
BALÁŽ Peter
Fortis Lučenec
3:0
LEVCHENKO Maksym
WAKO UKRAINE
BLAWDZIEWICZ Michal
Palestra Warszawa
0:3
HOLOVATIUK Roman
WAKO UKRAINE
SABACIŃSKI Andrzej
Piotrkowska Szkola Sztuk Walki Tom-Center
3:0
TŮMA Marian
Berka Fight centrum z.s.
BLAWDZIEWICZ Michal
Palestra Warszawa
KO
HOLOVATIUK Roman
WAKO UKRAINE
BLAWDZIEWICZ Michal
Palestra Warszawa
3:0
HOLOVATIUK Roman
WAKO UKRAINE
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -52 kg
PETUCKHOVA Polina
Kickboxing Association of Chuvash Republic
RAATESALMI Hanna
Vantaan Kamppailukeskus
1:2
SACHKOV Yulia
Wako israel
JURSOVÁ Alexandra
Aplik Muay Thai Praha
0:3
KASPRZYK Magdalena
Target Muaythai Niepolomice
ŠAFROVÁ Olga
BT Gym
0:3
STRNADOVÁ Klára
YAKSHA GYM
CHYSLOVA Liudmila
Spartak-35 Hunter
0:3
CHOCHLÍKOVÁ Monika
Victory Gym Trenčín
JURSOVÁ Alexandra
Aplik Muay Thai Praha
3:0
PERUGINI Ilenia
SwissTeam
ŠAFROVÁ Olga
BT Gym
3:0
RAATESALMI Hanna
Vantaan Kamppailukeskus
KREJZLOVÁ Markéta
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
3:0
CHYSLOVA Liudmila
Spartak-35 Hunter
RAATESALMI Hanna
Vantaan Kamppailukeskus
2:1
CHOCHLÍKOVÁ Monika
Victory Gym Trenčín
PERUGINI Ilenia
SwissTeam
3:0
CHYSLOVA Liudmila
Spartak-35 Hunter
CHOCHLÍKOVÁ Monika
Victory Gym Trenčín
0:3
CHOCHLÍKOVÁ Monika
Victory Gym Trenčín
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -56 kg
SACZUK Paulina
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
BULÍNOVÁ Viktorie
Valetudo RK Znojmo
3:0
KLUSOVÁ Karolína
Como - 3 gym
LUKINYH Ekaterina
MAGTEAM
0:3
MEISLOVÁ Tereza
Iron Fighters kickboxing
PIETRZYKOWSKA Ewa
Palestra Warszawa
0:3
MAŠKOVÁ Sandra
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
SACZUK Paulina
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
3:0
LUKINYH Ekaterina
MAGTEAM
PIETRZYKOWSKA Ewa
Palestra Warszawa
0:3
MAŠKOVÁ Sandra
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
PIETRZYKOWSKA Ewa
Palestra Warszawa
1:2
PIETRZYKOWSKA Ewa
Palestra Warszawa
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -60 kg
ANIKEICH Alesia
MONOLITH
ANDREA Tothova
Diamond gym zilina
3:0
CMÁROVÁ Lucia
GUARD Kosice
YVON Yael
ÖBFK
3:0
DVOŘÁKOVÁ Tereza
Hakim gym Kladno / TKBC Praha
MURATAVA Alena
Spartak-35 Hunter
0:3
VAŠOVÁ Šarka
TOLJA GYM
SÁNDORFI Aisa
Respect Muay Thai Gym
3:0
MAMAI Irina
MAGTEAM
ANIKEICH Alesia
MONOLITH
0:3
CMÁROVÁ Lucia
GUARD Kosice
MURATAVA Alena
Spartak-35 Hunter
3:0
VAŠOVÁ Šarka
TOLJA GYM
ANIKEICH Alesia
MONOLITH
0:3
CMÁROVÁ Lucia
GUARD Kosice
ANIKEICH Alesia
MONOLITH
3:0
CMÁROVÁ Lucia
GUARD Kosice
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -65 kg
CMÁROVÁ Veronika
GUARD Kosice
ROGALA Pola
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
3:0
MISHCHENKO Uliana
WAKO UKRAINE
KUCHAŘOVÁ Martina
Aplik Muay Thai Praha
0:3
PUCHENIA Yuliya
Kick Fighter
PIASECKA Aleksandra
Golden Dragon Gym
1:2
ZAŤKOVÁ Monika
CBŠ PERUN GYM TRNAVA
FENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters kickboxing
KO
CMÁROVÁ Veronika
GUARD Kosice
KUCHAŘOVÁ Martina
Aplik Muay Thai Praha
3:0
PIASECKA Aleksandra
Golden Dragon Gym
FENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters kickboxing
0:3
CMÁROVÁ Veronika
GUARD Kosice
FENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters kickboxing
3:0
CMÁROVÁ Veronika
GUARD Kosice
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -70 kg
ROGALA Weronika
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
OLEJÁROVÁ Janka
GUARD Kosice
3:0
ILJHAM Rogozina
Garant
HÄMÄLÄ Petra
Kickboxing Team Oulu
1:2
MLEJNKOVÁ Lucie
Martin Zavoral Team Fighter's
ROGALA Weronika
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
3:0
HÄMÄLÄ Petra
Kickboxing Team Oulu
MLEJNKOVÁ Lucie
Martin Zavoral Team Fighter's
0:3
MLEJNKOVÁ Lucie
Martin Zavoral Team Fighter's
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА +70 kg
JINDROVÁ Martina
TKBC Praha
PAPAPANOU Antigoni
NCMA warrior gym
3:0
BIEC Paulina
Gym Fight Wroclaw
JINDROVÁ Martina
TKBC Praha
0:3
JINDROVÁ Martina
TKBC Praha